ما, تلگرام و پیام رسان ایرانی
فوریه 1, 2018
پشتیبانی, پشتیبانی, پشتیبانی
فوریه 13, 2018

چند روز بیشتر نمونده تا ۳۰ ساله بشم. انگار همین چند روز پیش بود که داشتم همین حرف رو در مورد ۲۰ سالگی میزدم. دیروز داشتم با خودم فکر میکردم که چه چیزی رو در دهه ی سوم زندگیم از دست دادم و از چه کار نکرده ای ناراضیم. حدودا ۵ سال پیش بود که متنی رو میخوندم که نویسندش رو تقریبا قبول داشتم و از نظر جایگاه اجتماعی در جایگاه قابل قبولی بود برای نوشتن اون متن. متن در مورد یک فرد چهل و چند ساله بود که توضیح داده بود اگر با تجربه ی اون موقعش برگرده به عقب چه کارهایی رو انجام میده.

بیشترین چیزی که از متنش در ذهنم مونده و خیلی دوست داشتم اون کار رو بکنم و نکردم و پشیمونم این بود:

پول هاتون رو جمع کنید و با دوستاتون به یک سفر گرون و عجیب برید!

باید بگم که از دهه ی سوم زندگیم، بیشترین چیزی که یادمه و بهترین خاطراتم مربوط به سفرامه. سفر های خانوادگی، سفرهایی که با بچه های تیم روبوتیک رفتم، سفرهای دوستانه!

چون از زبون یه آمریکایی بود متنش، من یک چیز دیگه هم بهش اضافه میکنم که در اون متن نبود! زبان بخونید! انقدر زبان بخونید و روی لهجه ی حرف زدنتون کار کنید که خیلی خیلی شبیه کسانی بشید که زبون مادریشون اون زبونیه که شما دارید یاد میگیرید. از انگلیسی شروع کنید ولی به انگلیسی بسنده نکنید. بیشترین چیزی که تو زندگی من به کارم اومده و برام موقعیت ایجاد کرده همون بوده.

این تجربه ی کار تیمی نبود 😁 تجربه ی زندگی شخصی بود.

سروش مرتضی پور
سروش مرتضی پور
سلام. نام من سروش مرتضی پور است و مدیر فنی و از بنیانگذاران یکی از استارتاپ های موفق اتریش در زمینه ی اینترنت و تکنولوژی و محقق دکترای هوش مصنوعی و ارتباط انسان و روبات در فضاهای واقعیت مجازی در دانشگاه تکنیک وین هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//]]>